KONST / Litografier / Färglitografi 11842244
nr 1184 2244
Bert Håge Häverö
(1932-2014), Sverige
Färglitografi, Gröna Lund. Signerad, numrerad 249/360, motivet: 58x74
Bert Håge Häverö, svensk målare född 1932, död 2014.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 21 maj 2018
kl 19:36:56
300 kr
500 kr
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Bert Håge Häverö
Läs mer om Bert Håge Häverö